محمد صادق فاضل

بایگانی

اوقات شرعی

۳ مطلب در آبان ۱۳۸۹ ثبت شده است

کلاس شرح لمعه (فقه 5) مدرسه علمیه فیضیه مازندران توسط استاد این مدرسه، جناب حجت الاسلام محمدصادق فاضل آغاز شد. این کلاس در کنار کلاس اصلی فقه 5 برای چند تن از طلاب، و به صورت فوق العاده برگزار شد.

۰ نظر ۱۵ آبان ۸۹ ، ۲۰:۵۸

فرمانده پایگاه مقاومت شهید محمد مهدی فاضل، طی حکمی، حجت الاسلام محمد صادق فاضل را به عنوان جانشین فرماندهی این پایگاه منصوب کرد. در این حکم آمده است:

«نظر به مسئولیتهای خطیر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و بنا به پیشنهاد فرمانده پایگاه شهید محمد مهدی فاضل به موجب این حکم، جنابعالی به سمت جانشین فرماندهی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال و نصب العین قرار دادن تقوی و جهاد فی سبیل الله، تحت عنایات حضرت بقیة الله الأعظم (عج)، رهنمودهای مؤسس شجره طیبه بسیج، حضرت امام خمینی و فرامین و منویّات ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) بتوانید با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی، برنامه ها و وظایف محوله را در استای تعمیق بخشیدن فرهنگ بسیجی و تقویت روحیه مکتبی و اعتقادی بسیجیان به نحو شایسته این انجام دهید»

۰ نظر ۰۷ آبان ۸۹ ، ۱۱:۰۴

کلاس آیین نگارش و تدریس کتاب «بربال قلم» مدرسه علمیه فیضیه مازندران توسط استاد این مدرسه،  حجت الاسلام محمدصادق فاضل آغاز شد.

۰ نظر ۰۵ آبان ۸۹ ، ۰۶:۳۵